Tekir Muhasebe Programı

Ön muhasebe ve tiacari otomasyon programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32,5 MB
  • Version 2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Özgür Yazılım A.Ş.
Tekir açık kaynak kodlu bir Ön Muhasebe ve Ticari Otomasyon programıdır. Program LGPL lisansı ile ücrestsiz kullanılabilmektedir. Kullanımının kolay olması ve kurulum maliyetlerinin minimum seviyeye indirmek için web arayüzü kullanılarak geliştirelen bir
Tekir açık kaynak kodlu bir Ön Muhasebe ve Ticari Otomasyon programıdır. Program LGPL lisansı ile ücrestsiz kullanılabilmektedir.

Kullanımının kolay olması ve kurulum maliyetlerinin minimum seviyeye indirmek için web arayüzü kullanılarak geliştirelen bir programdır. Tekir kendisi gibi açık kaynak kodlu yazılımlarla geliştirilmiştir. Java ile geliştirilen sürümleri bu sayede herhangi bir platformdan bağımsız olarak bütün işletim sistemlerinde çaılan versiyoları mevcuttur.

Herhangi bir sunucu kurulumu yapılmadan da güncel web tarayıcınız üzerinden de Tekir'i kullanabilirsiniz. Bu sayede kullanıcısına yerel ağ veya internet üzerinden erişim imkanı sunar. Rol bazlı yönetimi sayesinde kullanıcılara görevlerine göre menü sunmaktadır. Tekir'i birden fazla kişi kullanabilirken, sistem yöneticilerinin de kurulum ve yedekleme süreçlerinde zamandan tasaruf etmeleri sağlanmaktadır.

Not : Programın kurulumunun nasıl yapılacağına ilişkin dosyayı indirdiğiniz klasör içinde bulabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Tekir Muhasebe Programı indir